DOKONALÉ DIEŤA

DOKONALÉ DIEŤA

Galéria

„Dokonalé dieťa je o našich deťoch, ale nie pre naše deti. 

DOKONALÉ DIEŤA

Eko? Bio? Montessori?

Brilantná divadelná komédia v réžii Jána Luterána, ktorý získal prestížne ocenenie Dosky 2022, Dokonalé dieťa, vtipným spôsobom vykresľuje každodenné situácie rodičovstva a výchovy detí. Inscenácia je plná humorných skečov v podaní jedinečného hereckého obsadenia: stand-up komička a herečka Lujza Garajová Schrameková, členovia SKD Martin Daniel Žulčák (Oteckovia), Alena Pajtinková (Dosky 2022) a herec DJP Trnava Michal Jánoš, s hudbou Martina Geišberga.

Vstupné: 18€, v TIC(MsKS) a na kulturars.sk a predpredaj.sk

Váš život sa nezmení po narodení dieťaťa. Zmení sa, keď sa ho snažíte vychovávať. Vezmete si k srdcu dobré rady starej mamy, múdre poučenia od mamičiek z Modrého koníka, populárne kurzy o nevýchove, či radšej dáte prednosť samovzdelávaniu ?

Inscenácia Dokonalé dieťa nie je návodom na to, ako sa stať dokonalým rodičom. Je osobnou výpoveďou tvorcov o tom, čo znamená niekoho vychovať, ako veľmi sa podobáme na rodičov a ako sa naše deti začínajú podobať na nás. Skúma extrémy a bizarnosti výchovných príručiek a spoľahlivo spochybňuje všetky názory na to, ako správne vychovávať.

Tvorivý tím:

autori: Mariana Luteránová, Ján Luterán

réžia: Ján Luterán

hudba: Martin Geišberg

výtvarná spolupráca: Diana Strauszová

pohybová spolupráca: Lacko Cmorej

účinkujú: Lujza Garajová Schrameková, Alena Pajtinková, Mišo Jánoš, Daniel Žulčák

produkcia: Divadelné centrum

Dĺžka podujatia: 105 minút
Rok výroby: 2022
Dátum lokálnej premiéry: 11. december 2022

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.